Sürtünerek hamile kalır mıyım ?

Sürtünerek hamile kalır mıyım ?

Günümüzde en çok soruların başında gelen Sürtünerek hamile kalır mıyım? Sorusu hakkında merak ettiğiniz sorunun cevabını sizlere açıklama çalışacağız.  Özellikle kıyafeti üzerinde olan ve sürtünme yoluyla boşalma yaşayan çiftlerin merak ettiği bu ilişki tarzında hamile kalma şansınız bulunmamaktadır. Ancak iç çamaşırlarında çıkartılmasından sonra meydana gelen çiftleşme durumunda genital organların birbirine sürtünmesi sırasında meydana gelen boşalma sırasında hamile kalma riskinizin bulunduğunu açıklamak istiyoruz.

Özellikle spermlerin dış genital yoldan rahim içerisinde rahatlıkla gitme şansının bulunmasından sonra bu ilişki içerisinde bulunan kişilerde hamilelik meydana gelme riski bulunmaktadır. Bu durumu özetle açıklamak gerekirse; Genital bölgelerde meydana gelen sürtünmelerden sonra özellikle rahim ağzında meydana gelen boşalma kadınların vajinal bölgesinden içeriye doğru gitme şansı bulacaktır. Bu durum karşısında çiftlerin sadece seviştiği bu yöntemde bile hamile kalma şansının olduğunu da açıklamak istiyoruz.

Ayrıca bakire olmasına rağmen bu durum ile karşı karşıya kalan yüzlerce örneğin bulunduğunu düşündüğümüz zaman Sürtünerek hamile kalma şansınız bulunmaktadır. ancak üzerinde bulunan elbiselerinizden dışarıya çıkan spermler yüzünden hamile kalma şansızın çok zor bir ihtimal olduğunu bir kez daha belirtmek istiyoruz. Sürtünme yoluyla sevişen çiftlerin hamile kalmamak adına özen göstermesi gereken konuların başında boşalma sırasında mümkün olduğunca vanijal bölgeden uzak kalması gerekmektedir. Aksi durumda hamile kalma şansınızın bulunduğunu belirtmek istiyoruz .

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bebekbekliyorum.net kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler doktor tedavisinin yerini tutamaz. Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir.